| TheKillerTK a întrebat:

Are cineva open source de la bitefight.ro? Ma intereseaza pentru ca vreau sa fac un site ca al lor(modific eu imaginile, aspectul...)Am gasit unul dar e de prin 2010 cand nu era facut asa misto uitati o adresa. http://www.bitefight.site40.net
Are o gramada de buguri, a fost in limba turca(tradus de mine in romana in proportie de 60-75%chiar 85%).Nu conteaza daca e in alta limba il traduc eu.Caut si partener sa ne facem un server. Daca cineva se pricepe la furat php-urile(desi nu prea cred ca e posibil)sa ma anunte.Sau daca are cineva open source de la el(nu conteaza in ce limba il traduc eu).Ma contactati la adresa de email catalin.stochita@yahoo.com sau la id-ul de mess catalin.stochita

1 răspuns:
| cosminkaratecampionul a răspuns:

Sare mare si tare