| blablablasigatacamaplictisesc a întrebat:

Are vreo legatura daca fumezi si inca nu ti. a venit ciclu niciodata? Adica se poate sa nu. ti vina daca fumezi?

4 răspunsuri:
| EuEduard a răspuns:

Pai depinde cati ani ai? Ciclul vine la o anumita varsta (fumatul nu are nici o legatura)
Please Funda

| zanesiprintese a răspuns:

Hahahhahahahha! inca o intrebare mult gandita? laughing)

| oanna_7222 a răspuns:

Fumatul iti poate afecta toate partile corpului dar nu cred ca asta e motivul.Mai bine te duci la doctor.

| blablablasigatacamaplictisesc explică:

Intrebarea nu este pentru mine, in primul rand, iar in al 2-lea rand, @zanesiprintese, cred ca am dreptul sa pun o intrebare, fiecare cu parerea lui.happy