| aaadelaaadelaaa a întrebat:

As dori sa adopt un catel chihuahua sau un catel mai mic dar sa nu fie foarte mare :X:X:X

3 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Ia-ti chihuahua, e cel mai mic catel din lume si cel mai dragut (fundita?)

| PeterAndrei21 a răspuns:

Eu iti recomand bichon frise :) sunt foarte draguti :X uite mai multe detalii aici > http://www.animale.ro/caini/bichon-frise < Fundita?

| Elenaaa23 a răspuns:

Este o rasa foarte draguta numita yorkshire terrier. Sunt foarte mici si dragalasi. Nu stiu de ce dar nu pot sa iti dau un link cu o imagine, nu merge dar poti sa scrii pe google sa vezi imagini.
Sau daca stii, Mircea Solcanu are un astfel de catelus.
So sweet