| Eu4EverX a întrebat:

As dori sa stiu si eu la ce ora se difuzeaza "Trazniti din nato" si in ce zile?

Deci programul va rog!

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

De luni pana joi de la orele 22:15, si reluare tot de luni pana joi de la orele 17:00.

5 răspunsuri:
| stefan31 a răspuns:

De luni-joi de la 22:15.

| LoveMusic a răspuns:

De luni pana joi de la orele 22:15, si reluarea de luni pana joi de la ora 17:00.

| juniper a răspuns:

Sunt experta in Trasniti, nu pierd nici un episod, se difuzeaza in fiecare zi de luni-joi la ora 22:15, nu stiu de ce, dar luni il da pe la vreo 22:00 cateodata, iar miercuri si joi cand dau Carcotasii si Mondenii, il dau pe la 22:30 si il da in reluare tot in fiecare zi, in afara de vineri, la ora 17:00.

| ianacristian a răspuns:

Luni-joi 22, 15

| enemig0 a răspuns:

Bine ca ai intrebat! acum stiu la ce ora sa sa nu ma uit!