| Deyutza1997 a întrebat:

As dori si eu niste status (pentru un baiat pe care il iubesc, dar el nu stie)msz... fundita:X

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Eu am folosit statusurile astea si a mers :d. Tipul pe care il placeam m-a intrebat de cine-s indragostitahee hee.

Te iubesc... cine se simte buzz!

Nu ne sarutam, ne zambim, nu ne imbratisam, ne fugarim, nu ne iubim, ne jucam, dar oare jocul acesta nu e de fapt iubire?

Te sarut in scris,te sarut in vis, te sarut in gand, dar in realitate cand?hee hee

Uite inca cateva. sper sa mearga happy

Mi-am pierdut ursuletul de plus. nu ai vrea tu sa dormi cu mine?

Il iubesc, dar prostu` nu-si da seama oh go on

Sper sa mearga, intra in vorba cu el pe mess sau fata in fata happy.

Succes.

1 răspuns:
| Ciresikaaa a răspuns:

" Il iubesc da prostu nu`si da seama"
eu cred ca ii cel mai potrivit sincer laughing