| luvme a întrebat:

As dori si eu parerea voastra...sunt nedumerita. am stat cu un baiat o saptamana acum 4 luni. eu am hotarat sa ma despart de el pentru ca mai statea cu inca o fata. de cate ori prietena lui (fosta) vroia sa ma bata el imi lua apararea si chiar o batea pe ea pentru mine(s-a intamplat de foarte multe ori). acum m-am cuplat cu un prieten de al lui... oarecum cel mai bun prieten. refuza sa imi mai raspunda pe mess si din ce a vorbit cu prietena mea m-a facut sa cred ca este gelos. el vrea sa fie cu alta fata(din cate mi. a zis) dar inainte de faza asta se dadea la mine si imi vorbea f frumos. precizez ca eu inca mai tin la el. ce credeti. tine la mine ca la o amica sau altfel?

Răspuns Câştigător
| Dramaa a răspuns:

O amica... Daca vroia relatie cu tine. pe cand spui tu ca isi batea prietena pentru tine de pe atunci o lasa pe ea si te lua pe tine. happy

3 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Mah nu stiu ce sa ziclaughing adicathinking daca tinea la tine nu mai era si cu cealalta pe urma ne gandim ca e gelos dupa ce v-ati despartit si esti cu altul. E doar faza...hmmmmthinking stii cum sunt gravidele dupa nastere asa sunt baietii dupa o despartirelaughing

| Nécromancie a răspuns:

Nea! NU tine la tine.straight face Din moment ce era cu tine si mai statea cu inca una. e clar! laughing Te-a inselat atunci. o va mai face.Acum puteti sa-mi dati stupid. laughing

| by3nkwtssa a răspuns:

Tine la tine dar practic e vina tha...inainte sa te desparti de el una doua puteati vorbi despre el si fata aia si va intelegeatzi...insa din cate ai zis cred ca inca te iubeste ff multhappyfunda pls