| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu sa imi dea cineva exemple de cel mai frumos nume de ID! pe bune.ma gandesc sa imi schimb id-ul si as vrea cateva sugestii interesante...mersi!

31 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu_cineva rolling on the floor)))

| hândel a răspuns:

Ia un dictionar al unei limbi straine pe care-o placi, si alege. De exemplu: ingeras-...; dracusor-... Cam asta fac eu cand n-am idei si-ntotdeauna gasesc ceva super fain. Uite un dictionar cu mai multe limbi straine, scrii cuvantul in casuta deasupra lui Cauta si apesi Cauta. Unde scrie: Alege Dictionar, alegi ce limba straina doresti. Bafta.
http://www.dictionar.us/

| LoveForShania a răspuns:

Id-ul este mai interesant cand te exprima pe tine insuti. De exemplu eu sunt mai linistita, si multi mi-au zis ca sunt si dulce, asa ca mi-am facut un id legat de BOMBONIKA, daca esti o persoana mai nebuna (imi cer scuze pentru exprimare), iti pui un nume mai nebunesc (de ex. sexy, sau buna, ceva de genul asta)...in fine, nu pot sa iti spun toate genurile de persoana pentru ca asta va dura multttttttt...deci,fa-ti un id care sa iti exprime persoana, sa arate cum esti! Eventual iti poti faci un id si cu propriul nume: Numele de familie si prenumele si sa mai scrii anul nasterii in prescurtare adica fara 19. Bafta!

| Mwhahahaa a răspuns:

Daca iti place numele meu...
Il poti folosi pentru un idhappy
Este foarte amuzanthee hee
Nu ma suparhappy
Chiar deloc:*
Te pOoOop`:*

| Chocolate a răspuns:

No_one_like_me

| JackieSue a răspuns:

aaadddnnn@yahoo.com

sau ceva de genu`

| bubukid a răspuns:

Puneti draga...suntbombanucleara sau unykata_versata rolling on the floor

| seriFos a răspuns:

Fetitza_shukra...winking

| Antrax a răspuns:

Sufletzel de copilash

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi de exemplu... fetitza_stilata sau nu sufar de fromosete am dulceata si fibtewinkinglaughing:*pe buna nu stiu incercati si voi happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motsuletsu117

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa-mi fac un id nou ma cheama diana si va rog sa ma ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa-mi fac un id cu nume diana si nu am idee va rog ajutati-ma cu niste exemple

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciocoloco

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Talentatversatsidetotirespectatlaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai alex fa-ti un id de genu oryginal_boy sau alexxx_cooll alex_spy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Child's.soul. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singura_acasa laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantera roz mie imi place mult astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pula_pizda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numele cr3yzy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numele tau si apoi _4ever ex alexandra_4ever

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Traficanta_de_inimi_frantelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un id cu numele iuliana si mariana pliz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iuliana_mariana=fete_tembele laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai esti cam prost(a) daca nu-s stii

| Lavizzika a răspuns:

Printesa_lu_tata_si_draqsoru_lu_mama laughing