| alinutzacodruta a întrebat:

As dori un program de eliminat fisierele duble din pc big grin

Răspuns Câştigător
| deleuandrei a răspuns:

Easy duplicate finder

5 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Eu stiu ca fisierele duble sunt de la un virus, asa ca........gaseste asta mai intai. Dar sper sa ma insel, ca e cam greu de scapat de el daca este asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Íncearca...CloneSpy.un program foarte bun ...http://www.scanwith.com/download/CloneSpy.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se foloseste big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| GOLDEN a răspuns:

Wice Disk Cleaner este o programa tare bună pentru a elimina toate fisierile temporare. elibereaza mult spatiu pe pc, si face tare buna curatenie pe toate discurile rigide...:-)