| Seby80 a întrebat:

As dori un site de unde pot downloada moduri pentru gta san andreas, compatibile cu samp (care sa nu dea Warning) si niste preseturi pentru ENB bune!

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Daca nu stii ce inseamna mod-uri nu mai scrie aiurea.

Mod-uri san andreas gasesti pe gtainside.com. De aici imi luam eu masinile si restul cand ma jucam sa:mp. big grin Cu placere.

| Seby80 explică (pentru Trynda):

Tu auzi că sunt MOD-uri care nu sunt compatibile cu SA:MP? Formează LAG și tot felul de erori.
P.S: Nu mai da răspunsuri aruncate la mișto doar ca să-ti completezi numărul, ok?

| Trynda a răspuns (pentru Seby80):

Marcele, nu vorbi asa cu mine. Eu am incercat sa te ajut. Eu de acolo imi luam mod-uri SAMP cand ma jucam. Daca tie nu iti merg alea nu stiu ce as putea eu sa-ti fac. Eu stiu pe ce servere joci tu sau cum ti le pui in joc?

Eu ti-am dat un site dedicat GTA, mai ales samp. Daca nici modurile samp nu sunt compatibile cu samp eu nu stiu ce sa iti mai zic. Cauta acolo ce mod vrei tu, instaleaza-l, dar vezi sa nu ai mod-urile vechi care zici ca nu-ti merg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna :" moduri"? happy