| BiancaB a întrebat:

As'i dori sa vizionez niste filme, dar nu stiu care. Voi ce filme ati vazut? Si care v'au placut cel mai mult? Astept raspunsurile voastre :*

5 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Shutter island (super filmul), my sister's keeper, if only, numer 23. Vizionare placuta :d.

| onlymeme a răspuns:

Mie mi-a placut tare"a walk to remember" e un film cu adolescenti romantic:X
asa...
imi place mult serialul "true blood"( te asigur ca e tare, ill poti viziona pe un site de filme online)
iar ca film de groaza imi place tare"saw" dmne ce super e.
succeshappy

| Anonim1045 a răspuns:

Pai depinde de ce fel de filme vrei. Drama :REMEMBER ME. Comedii:Meet the Spartans.Sau poti sa vizionezi filmele din seria Twilight(Twilight, New Moon, Eclipse). Sper ca te am ajutat.

| anonimous_4597 a răspuns:

In general prefer filmele de groaza.
iti recomand:
shutter(din 2004)
haunting in connecticut
haunting of winchester house
the unborn
shutter island
the box
si mai sunt dar astea sunt interesante...
p. s. shutter e bestial e fenomenal (parerea meabig grin)

| Iuly96 a răspuns:

Lord of the ring sau asa ceva, taramul vrajit- fain fain fain