| zuzumic a întrebat:

As mai avea o intrebare mica. Daca baiatul nu ejaculeaza in interior... si totus nu a existat protexie... exista risc ca fata ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista, cum sa nu existe.pentru ca baiatul elimina un lichid care ajuta la penetrare, acest lichid contine spermatozoizi. lichidul se elimina inainte de penetrare si pe timpul penetrarii.se numeste lichid lubrefiant, nu il confunda cu sperma.

4 răspunsuri:
| alexdad16 a răspuns:

Clar ca nu...

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca e vorba de sex ocazional neaparat folositi prezervativ. Daca e o relatie stabila si vreti sa faceti neaparat fara protectie atunci foloseste si calendarul pe langa evitarea ejacularii in interior. Daca s-a intamplat deja, atunci sunt sanse, scazute evident, mie nu mi s-a intamplat dar nu bag mana in foc pentru altii. Si nu se stie cum scapa ceva pe acolo fara sa vrei, asa ca mare grija, poate sa iasa tare urat in caz de vreun accident, mai ales pentru fata.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, exista riscul sa ramana insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Protexia nu exista, este un animal mitologic, se regaseste in credinta budista si vorbeste deseori cu oamenii.