| andrutzaa17 a întrebat:

As parea pea dura daca l-as intreba pe un baiat pe care il cunosc de doua saptamani : - Tu ce vrei de fapt? ...pentru ca imi zice ca ma iubeste si cred ca ma inseala straight face.Sau ce altceva l-as putea intreba? mersi mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te asiguri ca este asa si ca te inseala si te intorci pe varfuri si il tratezi cu indiferenta.winking
Nu se merita sa-ti pierzi timpul cu imaturi si falsi.

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

E neserios, daca dupa 2 saptamani deja '' te iubeste''. cred ca i-ar trebui aripi, nu intrebari

| andrutzaa17 explică (pentru AndaWest):

Ce vrei sa spui? Da-mi un sfat, te rog. Multumesc.

| Tmcn a răspuns:

Nu ai părea o dură, şi în plus, chiar dacă ai părea, o faci pentru tine, trebuie să ştii dacă îţi merită sau nu atenţia.