| BuBu2403 a întrebat:

As vrea cat mai multe melodii de la Connect-r, Puya, Andra, Andreea Banica si altii... Cat mai multe. Multumesc! [funda, restul vot]. Scuzati categorialaughing.

1 răspuns:
| SPIDER1 a răspuns:

Hmm si altii. cum ar fi Horia Brenciu-Septembrie, luni; Ultimul dans; Andra-Colt de suflet; Puya-undeva-n Balcani; Connect-r-Kboom (parca el o canta) si uite niste melodii in engleza: Jessie J- eho you are; Jessie J-price tag; Birdy-Skinny love; One direction-ehat makes you beautiful; U2-with or without you; Adele-Someone like you sau Rolling in the deep; Justin Bieber-misteltoe; Queen-We will rock you sau We are the champions; Michel Telo-ai se te eu pego(aici e un dans frumos) --> acum depinde si ce gen de melodii asculti... Sper sa-ti placa! :*