| ionut1134 a întrebat:

As vrea sa adopt un motan siberian de padure am cautat pe multe site-uri dar nu gasesc [adica am gasit dar eu vreau sa semene cu pisioiul meu care a murit ieri crying] daca aveti pui de 1-2 luni max 3 luni sau conoasteti pe cineva care are lasati-mi un id

1 răspuns:
| CodrinaVladiana16 a răspuns:

Stiu ca iti e greu pentru pierderea cuiva.Nu trebuie sa traiesti din trecut, daca s-a dus...s-a dus.Eu nu ma pricep la pisici.Am vrut doar sa te ajut moral. Sper ca te-am ajutatbig grin