| fair play a întrebat:

As vrea sa am picioarele mai lungi, alergatul ajuta? daca nu ce m-ar putea ajuta sa cresc in picioare? am 18 ani, sper sa nu fie prea tarziu.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred ca te poate ajuta nimic! Mama natura isi spune cuvantul, precum si zastrea ereditara! De obicei copiii intai cresc in picioare, apoi in bust.Asa ca, eu cred ca la tine operatiunea de crescut picioare s-a terminat! Daca esti fata poti purta tocuri inalte. Daca esti baiat sa nu porti pantaloni "pentru pampersi" care te-ar dezavantaja!

4 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Alergatul si sariturile peste inaltimi

| LoveMusic a răspuns:

E cam târziu dar totuşi cred că poţi face ceva.Mergi la fittnes, la basket sau volei. Te va ajuta să: creşti şi să fi mult mai sănătoasă! kiss Fundă?

| mada_2724 a răspuns:

Eu cred ca daca joci baschet ai putea sa mai crestithinking

| voisanye a răspuns:

Orice sport la care iti intinzi la maxim corpul te face sa cresti, dar la 18 ani cred ca e cam tarziu