| alexskater a întrebat:

As vrea sa am prietena dar fetele nu ma plac si is skater ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Daca esti skater poti face un mic ''numar'' pentru fetele care le ai in lista sa zic asa si poate le vei impresiona acum depinde si ce fel de fete sunt happy, oricum sunt sigura ca vei gasi o fata pe placutul tauwinking

5 răspunsuri:
| DewLoWoofy a răspuns:

Gaseste'ti una dragutsa, da'te la ea smug si poate poate :]] Nu trebuie sa iti bati joc de nicio fata, pentru ca apoi celelalte o sa te creada un porc smug Ai grija km vb cu ele, nu le rani sentimental sau verbal happy. Incearca sa vb frumos, sa te apropii de ele, stai sh u cu ele chatterbox etc... Daca esti gras, slabeste :]], daca ai par scurt, lasa'l sa creasca, fetelor le plac baietii cu par mai lung sh breton... day dreaming

| Ncl_9813 a răspuns:

Skater si nu te plac? Ma mir de obicei fetelor le plac baietii Skateri sau rebeli.Fa-le fetelor o demostratie cu tot feleul de scamatori sigur le vei da pe spate cu asta.

| asdgfd a răspuns:

Esti skater si fetele nu te plac? atunci e o porblema gravarolling on the floor))))))))

| alexwweraw1 a răspuns:

Salut si eu sunt skater de unde esti?