| Catalyn13Barcelona a întrebat:

As vrea sa fiu cu o fata de care imi place mult si nu stiu cum sa fac thinking Plzz va rog idei. Aaaa si idei cum sa o fac sa ma placa big grin Va multumescc`. Fundaawinking

Răspuns Câştigător
| adutzz a răspuns:

Afla ce lucruri ii plac ei si vorbeste cu ea pe subiectul asat, insa nu exagera, fii cat mai natural si nu spune ca iti place un film pe care tu de fapt il urasti doar pentru ca ea zice ca ii place, sau ca ai citit 50 de carti daca nu este asa. daca stii sigur ca o enrveaza anumite lucruri, de exemplu sa o loveasca baietii pe fund sau altceva tu nu face asta. este important ca ea sa vada ca o tratezi asa cum se cuvine, cum ii place ei. toate lucrurile astea depind de varsta ta.