| ursuuu a întrebat:

As vrea sa iau tratament pentru marirea sanilor xxl bust xxl bust. dar am 14 ani. e vreo problema?

6 răspunsuri:
| Bluemind112 a răspuns:

Da... e o problema big grin ai 14 ani... o sa ai si u la 16 sanii desul de mari big grin merita sa astepti decat sa ai 2 saltele pe piept de la 14 ani big grin

| lavinika_2459 a răspuns:

Nu e nici o problema.si eu le iau si sunt extrordinar de multumita de pastilute.am 3.5 cm cu xxlbust in 4 luni deja si ma simt super super bine

| adriana_6821 a răspuns:

Nu e nici o problema.stai linsitita.stiu atatea fete de varsta ta care administreaza xxlbust.

| teodoracosmina a răspuns:

Nu este nici o problema.si eu am luat xxlbust si si-au facut treaba.am ajuns acum la cupa b si am facut pauza de la ele deja de 4 luni.sanii nu au dat inapoi si acum ma simt mai increzatoare

| danielailaria a răspuns:

Nu este nici o problema.eu le-am luat si m-am simtit bine cu ele si am vazut si rezultate

| irina8991 a răspuns:

Nu cred ca este nici o problema.dar ai voie sa-l comanzi daca esti minora?