| Nitu_Alex_1982 a întrebat:

As vrea sa ii spun crush-ului ca o plac si nu stiu cum sa ii spun.
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Iyulia3712 a răspuns:

Nu ii spui ca o placi, ii dai de inteles ca o placi. Asta e cheia succesului. Si baietii care aplica acest principiu vor castiga intotdeauna toate fetele. Ideea e sa incepeti ca prieteni, dar sa nu stai foarte mult in faza aia, si sa incepi faza flirtului(fara sa mentionezi ca o placi). Trebuie s-o faci sa-si dea seama singura. Succes!

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

In situatii de-astea, nu merge decat direct. Te duci la ea si, dupa caz, o intrebi "Pepushe, te fac cu o shaorma?" sau "Stii, ma simt atras de tine. Cred ca exista o anumita chimie intre noi. Tu ce parere ai?"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lostlyric):

Este normal să mă gândesc la zappy tv când citesc răspunsul?