| Nextone a întrebat:

As vrea sa imi fac pe facebook o pagina cu citate, poze chestii de genu.Cum se procedeaza? Ca atunci cand iti faci un cont normal? As vrea si sa pastrez anonimatul.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza https://www.facebook.com/pages/create/ restul vine de la sine.
Nu te adauga ca admin vizibil al paginii si nu vei avea probleme cu anonimatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa ai cont din ala normal pe Facebook ca sa mearga sa iti faci pagina.

| AnnaDelRey a răspuns:

Păăăiiii...Când intri pe o pagină de FB, în dreapta, sus a paginii îți va arăta un butonaș albastru cu scrisul „Creează o pagină" dai acolo. Iar după e super simplu.

Sper că te-am ajutat! :*