| LeeJiEun a întrebat:

As vrea sa imi iau un skateboard. Mentionez ca sunt incepatoare dar as vrea sa imi iau una buna de la inceput, pana cand invat si voi putea sa imi fac propria placa din piese.
Am gasit skateboard-ul asta complet: http://www.u-man.ro/......imaginea-1
Pareri?
Multumesc! :)

1 răspuns:
| Alexddu99 a răspuns:

1) daca esti incepatoare cel mai bine e sa incepi cu RCO... mda stiu Rco caca pe roti dar este cel mai bun pentru incepatori, toti prietenii mei * inclusiv eu * la inceput foloseam Rco * in primul rand nu e scump si te ajuta sa te obisnuiesti si sa inveti chestiile de baza.

2) Acea placa e destul de buna, doar ca mi se pare ca v-a trebuii sa iti schimbi rotiile daca sunt din plastic - siliconat si sa vezi la axe.

3) INTOTDEAUNA poatrta cotiere / genunchiere * casca nu e asa de importanta doar daca esti in * skate parca / autostrada / vale * eu inca mai am urmari de acum 8 luni asa ca mai bine nu uita de aparatori

4) multa bafta in invatarea datului cu skate-uwinking