| costelus323 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti ce ar trebui sa fac :

Imi place de o fata, dar ei nu cred ca ii place de mine deoarece e cu altul, de obicei sta cu mine nu cu el. si a spus " Hai sa ne pupam in fata lui Costel" adica eu. Vreau sa imi spuneti daca il place pe el sau pe mine?

Răspuns Câştigător
| Solitude15 a răspuns:

Daca nu te placea statea cu el dar asa vezi ca sta cu tine cai mult deci incearca sa-i faci complimente sa o inviti la un suc la un ceai ceva aferai mici cadouri ( o ciocolata... ceva de genu) si atunci va sta mai mult cu tine funditahappy

| costelus323 explică (pentru Solitude15):

Tocmai i-am facut un cadou. m-a imbratisat si m-a pupat, dar inca se pupa cu el si sunt gelos.

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Frate, după așa gesturi idioate nu ai cum să îți dai seama dacă te place sau nu! Dacă ești atât de curios, de ce nu o întrebi pur și simplu? Chiar îți este atât de frică să-i afli adevăratele sentimente?
Tipa e cu altul. Obișnuiește-te cu ideea! Dacă simțea ceva pentru tine, nu l-ar fi lăsat pe respectivul și te-ar fi ales pe tine?

| costelus323 explică (pentru positivity):

Poate ai dreptate, e cu altul, dar fetelor le place sa faca gelosi pe altul, crezi ca e asa usor, te duci la ea ii spui : " ma placi? " Meh, poate pentru tine, eu sunt alta fire.

| costelus323 explică (pentru costelus323):

Gelosi pe altii *

| costelus323 explică (pentru costelus323):

Gelosi pe altii

| Seepty a răspuns:

Cred ca te place daca a spus asta, vrea doar sa te faca ciudos ca pe el il pupa si pe tine nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 2 variante care imi vin in minte. Fie te place pe tine si ii place sa se joace, mai cu seama daca stie ca si tu o placi atunci incearca sa te faca gelos, fie il place pe el si vrea din rautate sa iti produca suferinta vazand-o cum il saruta pe el.