| UsersBoss a întrebat:

As vrea sa imi spuneti toate loviturile de picior si unde se aplica ca am nevoie repede! multumesc.

Răspuns Câştigător
| Hash001 a răspuns:

Lovituri cu precizie la tendonul lui ahile si la genunchi. (suturi)
sau lovitura cu genunchiul in coapsa sau gamba (nemaiputerea de a merge a inamicului)

3 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Bai prietene... du-te frate la k1 sau mma sau jiu jitsu sau muai thai! Lovituri cu talpalaughing) daca aluneci malaughing) mai bine dai funda aluia cu low kick

| UsersBoss explică:

Loviturile cu genunchiul si tibia le stiu dar as avea nevoie sa-mi spuneti lovituri cu talpa daca se poate!

| RaZzvaNellll a răspuns:

Low Kickhappycu tibia in coapsa piciorului