| biabianca a întrebat:

As vrea sa imi ziceti si mie coduri pentru blog. chestii interesante care sa arate dragut. original. sau un link. fundita imd big grin.

3 răspunsuri:
| Raluu01 a răspuns:

Pai daca vrei sa fie originale atunci nu ti le poate da altcineva tongue happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adauga niste glitterstongue
dar ceva de bun gust, o singura culoare, nu curcubeu...
deschide subiecte interesante, despre "viata anterioara si reincarnarea", de exemplu, sau altceva, ce ti se pare foarte interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adauga niste glitterstongue
dar ceva de bun gust, o singura culoare, nu curcubeu...
deschide subiecte interesante, despre "viata anterioara si reincarnarea", de exemplu, sau altceva, ce ti se pare foarte interesant. da-mi adresa blogului tau si iti spun ce ii mai lipseste big grin