| Patrissia a întrebat:

As vrea sa inchei o prietenie care trebuia sa o inchei de mult timp si nu vreau sa fiu rautacioasa asa ca am preferat sa fac un filmulet cu mine si aceea pers[prietena mea foarte buna inca din copilarie] dar as aveaa nevoie de o melodie de prietenie. SUGESTii?
Multumesc. Funda

1 răspuns:
| Nicolletaaa a răspuns:

Buna Patrissia!
Pai Good-bye (for now).
E cea mai tare melodie de Catty Perry.
Dar iti spun sa pui filmuletul pe youtube si sa o chemi la tine acasa sa faci popcorn si sa vizionati filmul...si sa ii spui de ce vrei sa inchiei prietenia cu ea.