| Diana_7092 a întrebat:

As vrea sa le fac prietenelor mele un cadou maine. Ce as putea face eu, fara sa cumpar ca sa le dau. Nu stiu sa desenez[le faceam un portret]big grin.Ca asa leas cumapara ce le place sh gata. Dar vreau sa fac eu ceva.

Funda:*:*

Răspuns Câştigător
| ExtraSakadat a răspuns:

O felicitare, cu poze cu voi impreuna, niste statusuri de prietenie poti scrie; exbig grinaca prietenia noastra cere 100 de pasi, faceti voi cate un pas, si le voi face eu pe celelalte 98 pentru voi; Nu trec singura prin ploaie si vant fiindca am cele mai bune prietene de pe pamant.Cumpara niste rame in care sa pui o poza cu voi.

Bafta!
P. S:Incearca sa le faci personalizate, va parea mai special!;]

3 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Poti face niste bratari "ale prieteniei" http://media.roportal.ro/upload/Image/bratari%20impletite.jpg
Poti sa faci un colaj cu poze si fraze memorabile

| aиdяaaa●• a răspuns:

Eu trebuie sa-mi completez cadoul colegei de banca si ma gandeam sa scriu cateva citate despre prietenie, alaturi de gandurile mele legate de ea, poate sa mentionez cateva amintiri pe care le avem:-?
Poti sa faci cate un panou pe care sa pui poze cu voi.Sunt lucrurui marunte, dar semnificative:x
Aici am gasit citate despre prietenie:http://enciclopedie.citatepedia.ro/index.php?c=prietenie

| TwEEty_9286 a răspuns:

Ai putea sa le faci niste bratari numite bratarile prieteniei:uite aici un link daca ai vrea sa le faci http://www.youtube.com/......ttp?/watch daca vrei sa le faci poti folosi ata speciala sau cate 10 fire dintr-o ata normala.