| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu cateva farse. Puteti sa imi spuneti? big grin Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

1. I-as pune cuiva rame in ciorba.
2.As impinge pe cineva in canal, as rade foarte isteric si as lua-o la fuga.
3. I-as vopsi cuiva sprancenele albastru, cand doarme.
4. Exista la magazin un fel de bete (cu zahar in ele). Eh, eu am inlocuit zaharul ala cu sare, si le-am impartit colegilor. rolling on the floor
5.Lipeste cuiva pe spate o banda anti-furt si astfel nu va reusi sa iasa din magazinrolling on the floor

1 răspuns:
| Twatwaffle a răspuns:

Nachos in adidasi:X