| alexandra_2113 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine va rog cu un raspuns. Stiti cumva care este inaltimea de admitere la academia de politie? dau funda celui care ma poate ajuta in aceasta problema crying

Răspuns Câştigător
| Maller_Christtina_1989 a răspuns:

1.70 la baieti, 1.65 la fete a fost anul trecut. Pentru anul acesta inca nu au anuntat limita de inaltime.
http://www.academiadepolitie.ro/ Site-ul oficial al academiei A. I. Cuza, gasesti toate informatiile acolo.

2 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

Ce-l mai mult se pune accent pe forta fizica, degeaba ai medie mare daca tu nu poti sa arunci o bila de 4 kg la cativa metri distanta

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Nu te va afecta. Simplu tongue. Daca te uiti pe strada, cand vezi politisti nu o sa ii vezi pe toti de 1, 70-1, 80. Nu tine totul de inaltimehappy