| ChristinneVonD a întrebat:

As vrea sa ma apuc de inot, am 15 ani.Inotul inalta? pentru ca sunt deja la intaltimea potrivita pentru varsta mea zic eu big grin Mai mult as vrea sa slabesc.

3 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Heyy salut:* am 15 ani si vreau sa ma apuc de inot happy este un sport bun pentru orice, sunt inalta am 1, 73 si sunt sigura ca nu vei mai creste daca esti inalta si in plus daca mergi doar cateva luni chiar nu o sa te inalti big grin o sa slabesti mult. te pupp!:* suuces >big grin

| GenesisXD a răspuns:

Hei, inotul te ajuta din multe puncte de vedere. Ce pot sa zic este ca te vei dezvolta armonios, iar acest lucru implica si inaltarea.

| Issa89 a răspuns:

Da poti sa slabesti prin inot si se dezvolta si corpul frumos dar inotul inalta, nu e nici o problema daca esti inalta -maxim 1.78-