| mary4567 a întrebat:

As vrea sa ma duc la liceul economic virgil madgearu si nu stiu prea multe despre el. Va rog frumos sa imi spuneti la ce se da teza, bac si ce facultati as putea urma dupa? Ce meserie pot avea dupa ce termin facultatea? Astept raspuns rapid >[fundaX]

2 răspunsuri:
| 김남길 a răspuns:

Liceu nu prea conteaza extrem de mult deoarece dupa poti sa dai la ce facultate vrei, doar ca va fi mai greu, cat despre teze nici eu nu prea stiu exact dar la romana, la mate sigur dai, la bac romana, mate si la alegere o specialitate a profilului (si la teza tot specialitatea asta) sper ca ti-am fost de ajutor

| mary4567 explică:

Voi ce ati alege dintre liceul emil racovita Galati si economic? unde e mai greu?