| DeeVee a întrebat:

As vrea sa ma intorc la el... dar el spune ca are prietena desi este la mare distanta de ea...am avut o relatie in trecut si ne-amdespratit din cauza unei mici tampenii? cum il fac sa se intoarca la mine?

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Ceao:*. lasa`l.incearca sa treci peste. poate el nu isi da seama ce pierde si nu stie ca tu tzii la el. lasa`l sa fie cu fata aceea atunci. daca nu vrea. tu stii ca ai incercat. spune next. si precis vei gasi unul mai bun.
Succes!

TK:*.

6 răspunsuri:
| DeeVee explică:

Ne-am despartit**

sorry de greseala.laughingbig grin

Baby.ShiNe

| PauLa.M a răspuns:

Daca ai zis ca v ati despartit din cauza unei mici tampenii si tu vrei sa te impaci si el nu vrea inseamna ca asta a asteptat, un motiv sa va despartiti ca sa nu zici ca e marlan si va despartiti asa dintr o data fara nici un argument. si chestia cu prietena. poate o avea si cand era cu tine, sau poate nici nu exista.

| just4fun_8801 a răspuns:

Daca el a trecut peste tine tu de ce nu faci la fel? Nu mai stresa omul inutil, dupa parerea mea daca el mai simtea ceva pentru tine incerca sa te recupereze sau iti arata lucrul asta

| abis a răspuns:

Nu exista retete universale. Cum nu putem sti tot ce a fost intre voi, sfaturile nu te pot ajuta prea mult. Incearca insa sa depasesti momentul, toate despartirile sunt grele, dar pana la urma vei cunoaste pe altcineva care te va face fericita.

| spiritul a răspuns:

Adios! a gasit pe alta mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l faci.mergi mai departe.nu-ti constuiesti fericirea pe nefericirea alteia.ca nu tine mult.