| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma sarut cu un baiat de varsta mea. Am vorbit cu el si vrea. Credeti ca sunt prea mica avand in vedere ca am 12 ani?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Da, este cam devreme! Eu am aproape 13 ani și nu m-am sărutat cu nimeni. Mai bine mai aștepți vreun an-doi, până mai crești! Acum îți încarci mintea cu chestii inutile și nu o să mai poți învăța la școală! Toate la timpul lor!

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai daca ai avea un prieten si tu cu care sa te saruti, sa fii cu el, dar nu asa din curiozitate.
adevarul e ca esti cam mica, clasa a cincea-a sasea? mai asteapta pana gasesti un baiat, nu asa un sarut programat, nu o sa aiba nici un farmec.

| Anna98Anna a răspuns:

Cred ca nu e prea devreme.Am o prietena care e mai mica ca tine si a avut iubiti si imi povestea ca s-a sarutat.Si eu am 12 ani si in ca nu am sarutat pe nimeni. Dar daca vrei sa-l saruti nu vad care e problema.

| mon@29 a răspuns:

Vai de viata meu.prea devreme

| luizza95 a răspuns:

Deci ai mers la el si l-ai intrebat daca vrea sa il saruti? Asta se intampla nu mergi si il intrebi. Oricum nu cred ca esti prea mica.Noroc la sarutat!

| ioana147 a răspuns:

Nu e nicio problema! Saruta-l fara griji! De ce sa fie vreo problema? Am doua prietene care ai 12 ani si au iubiti.Si s-au sarutat cu ei... Deci Du-te si pupa-l!

| Ruxiire a răspuns:

Nu m-am dus la el sa-l intreb ci pur si simplu vb si nu stiu cum am ajuns la acest subiect...