| Sosssso a întrebat:

As vrea sa ma tund si nu stiu cum, m-am saturat de acesi coafura, Ce imi recomandati?

app: am parul mai lung si sa zicem bretonu intr-o parte si cica am forma fetei in forma de inima (asa mi-a zis cineva ) big grin

Răspuns Câştigător
| MrLentziu a răspuns:

Poti sa iti lasi parul lung si sa duci bretonul peste cap si sa til prinzi cu ceva ca sa se vada fruntea si sa iti faci niste suvite blondesmug
poti sa til tunzi "Bob" si sa lasi parul din fata sa creasca iar cel din spate sa til lasi scurt:d

1 răspuns:
| denise_9126 a răspuns:

Hey (:
@Lentziu : asa sunt tunsa eu si ii zic "Bob in panta" laughing cel putin la min' asa este. E o mare diferenta intre lungimea din fata a parului si cea din spate. (:
si pentru tine ...nu stiu ce ti-as putea recomanda, trebuie tie sa iti placa tunsoarea. Poti sa mergi la coafor si sa te uit prin reviste sau si pe net este. Tunsoarea trebuie sa te reprezinte asa ca doar tu poti decide. Ca pana la urma te tunzi tu pentru tine ...nu pentru alt cineva. Daca ai parul lung si drept atunci ai mai multe variante (: