| ciclutza a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc cu fuxina, doar ca nu stiu ce fel de nuantze sunt si cam la ce pret este o sticluta happy. Dau funda, si mersi de ajutor!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Nuanțele acestui pigment sunt roșu de anilină și se pot amesteca cu albastru de metilen și violet de gențiană pentru o varietate de nuanțe. Cred că le găsești pe toate în farmacii la niște prețuri modice.
O zi cu zâmbet să ai!

2 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Dc sa te vopsesti? e mai bine natural zic eu tongue sigur ai un par frumos si nu merita sa til strici... culoarea naturala e cea mai frumoasa

Răspuns utilizator avertizat