| Alysée a întrebat:

As vrea sa merg in tabara la mare dar as vrea sa stiu care e varsta maxima pentru tabara. funda

2 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Majoritatea taberelor în care am fost eu aveau vârsta maximă de 16 ani, dar cred că sunt şi tabere pentru fiinţe mai mari.

P.S.: Din păcate nu sunt tabere la care să poţi merge când ai 900 ani... crying

| EsarfaRozZ a răspuns:

Pff, la noi la scoala s`au organizat tabere la mare in fiecare an, si s-au dus copii din clasele 9-12, nu stiu cum e la voi, dar la noi asa este.