| AlexBlack a întrebat:

As vrea sa-mi bag doua percing-uri in partea de jos a buzei... Cu ce ar trebui sa-mi fac gaura? Voi ce ziceti? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Iar...
Nu te apuca sa iti faci acasa.Nu ai sa stii sa dezinfectezi cum trebuie, sau unde sa il faci, pentru ca este o tehnica.
Cel mai recomandat este sa mergi la un salon.
Te anunt ca o sa doara.Inca un motiv sa nu iti faci singura.La buza ai o pielita care este mai greu de strapuns si doare.

http://www.youtube.com/watch?v=ucXYMqfk1UA

La 9:00 ii face gaura si pe la 16:00 spune despre percingul in buza.

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Pentru a evita infectiile, zic sa ti le faci la salon.

| Swordsman a răspuns:

Fa-ti gaurile cu un cui ruginit, dar in prealabil bea ceva tarie ca sa ai curaj! sau poti sa te duci la un salon...