| Morenita a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o placa de par, dar nu prea stiu ce firma sa aleg intre Rowenta, Remington si Babyliss.Care dintre ele e mai buna si ce model ar trebui sa aleg? Sau daca detineti o placa care va multumeste spune-ti firma si un link. Fundita pentru cel mai convingator raspuns.

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Eu am Remington s9950 si sunt foarte multumita http://beauty-secrets4u.com/......htener.htm

iar de la rowenta cred ca este buna asta http://www.emag.ro/......-pCF7710D0

Babyliss nu am incercat dar nici nu cred ca sunt bune.

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

@Dhyd Diferenta dintre placile ieftine si cele scumpe e ca cele ieftine iti ard parul mult mai rau decat cele de la 100 de ron in sus... Si eu am avut placa de 45 ron, intindea bine pentru pretul pe care il are dar nu vrei sa stii cum arde parulwinking asa ca am luat una de la Remington si e super ok si nici n-am dat mult pe ea ca am luat la reducerehee hee

| Armyanka a răspuns:

@bliss20 Daca nu ai încercat ar fi mai bine sa nu iți dai cu părerea.Deci, STFU b*tchbatting eyelashes

| Dhyd a răspuns:

Presupun ca vrei sa alegi dintre astea 3 pentru ca ai auzit numai de bine despre ele dar esti si convinsa ca sunt bune pentru ca sunt scumpe. Fals! Nu neaparat tot ce-i scump e si bun. Prima placa pe care am avut-o era o Rowenta pe care am dat acum 4-5 ani cand s-a lansat moda asta cu parul intins cu placa vreo 2 mil jum ( si atunci insemna ceva ). Crede-ma ca intre parul meu natural si parul intins cu placa nu era nici o diferenta. Nu indrepta deloc! Trebuia sa plec undeva asa ca am chemat o prietena cu placa ei ( un Eltron de 45 lei - pe care l-am achizitionat ulterior ) iar parul meu a suferit o transformare totala. Asadar parerea mea este ca ar trebui sa nu te iei prea mult dupa informatiile altora pentru ca parul fiecarei persoane are o textura diferita. Incearca sa gasesti prietene/colege etc care sa detina una dintre placile astea si probeaz-o. Vezi astfel daca e buna pentru parul tau. Nu contest experientele altor persoane insa e mult mai bine sa o incerci chiar tu. Succes!

| ana333 a răspuns:

Eu am o placa de par Remington si este destul de buna. Ti-o recomandhappy dar din cate am auzit si Rowenta sunt bune.iti recomand sa te duci si in magazin sa intrebi un specialisthappy