| 1ydy4 a întrebat:

As vrea sa-mi iau de ziua mea un telefon cu touch screen, dar nu vreau sa depaseasca 10-12 milioane... straight face multumesc

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Si eu am la fel macar ca 502happy

| RoxAnana a răspuns:

Eu am LG ku990i si e in jur de vreo 9 milbig grin dar e superbig grin eu una sunt multumita:*:*

| andreeada a răspuns:

Eu una te-as sfatui sa-ti iei LG kp 501 cokie este foarte bun si ieftin!(vreo 4 milioane in bani vechi)eu am si sunt foarte multumitadevil

| ByZZy a răspuns:

Eu am LG ku990i si este foarte bun... costa in jur de 850 ron -900 ronwinking

| Sele a răspuns:

Ceau eu am un LG cookie si is multumita de el este in jur de 5 mil...Mai am si un Samsung corby si e fain si bun si elbig grin asta e pe la vreo 4 mil jumate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg renoir [ camera f performanta]...sau nokia5800 xpress music[daca vrei sa il folosesti pe post de mp3 laughing ]

| Georgianna_8839 a răspuns:

Cel mai bun ii Sony Ericsson nu mai stiu ce fel de Sony Ericsson da ii super ca din ala am si eu si daca il iei iti da o cartela de care vrei Orange cosmote Vodafone zapp... si card de 8 GB si are : tastatutra normala cu numere. are si tastatura ca la calculator da mica si are si pix din ala si ii si cu touch screen. deci parerea mea ii super.