| NIKU_2983 a întrebat:

As vrea sa-mi schimb windowsul si nu stiu cum? sa fac asta va rog ajutati-ma si mai vreau sa stiu si ce windows sa-mi bag acum am win 7 da nu-mi merge counter strike cand sa-mi aleg mise blocheaza va rog ajutati-ma! HELP

3 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Te sfatuiesc sa ceri ajutorul unu perfectionist in domeni pentru o sa ti-l faci praf daca iei pe nimereala si intrebi in stanga si dreapta si combini. In joc e calculatorul tau si sa nu-ti para rau mai tarziu. big hug funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Darko18 a răspuns:

Doar pentru Cs sa schimbi win? mai bine incearca alt cs sau incearca asa : click dreapta pe iconita de cs - proprietati - compatibil (sau ceva de genu ) si acolo alegi Windows XP (Service Pack 3)