| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

As vrea să mor dar mi-e frica de necunoscut. Cunoscutul e nașpa și dacă necunoscutul e frumos?

3 răspunsuri:
| 4StarLight a răspuns:

Și dacă necunoscutul e la fel ca și cunoscutul? Lasă moartea și necunoscutul să vină de la sine și bucură-te de viața asta nașpa happy

Răspuns utilizator avertizat
| 4StarLight a răspuns:

A fost o ironie, mă refer la faptul că viața e nedreaptă-nașpa dar nu înseamnă că necunoscutul-moartea(de exemplu) e mai frumoasă
N-ai de unde știi, unele lucruri trebuie lăsate așa cum sunt