| PussicatDolls a întrebat:

As vrea sa`ncep sa dansez orientallove struckImi place foarte mult, m-am uitat la televizor la dansatoare de acest fel si mi-a placut foarte multhappyEste greu? Voi ce ziceti? Imi puteti da un link cu video pentru incepatori? Ms muult si ofer funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Basketball23 a răspuns:

Scumpo nu este greu de loc si eu am inceput sa dansez dansuri orientale si sunt foarte frumoase eu nu am inceput cu cursuri pentru ca am vrut sa fac lucrul acesta simplu pur si simplu am scris pe youtube muzica arabeasca de dansat si am cautat si am incercat sa fac ca cele din videoclip sper sa te ajute cum am zis eu asa am facut si a mers rezultatele au fost bune sper ca te-am ajutat :*:X:X