| adriana987 a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare mai stupida: Cine crede in puteri supranaturale si de ce?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Cred ca exista astfel de puteri. Poate ca si noi avem, dar nu le folosim pentru ca nu le cunoastem in profunzime.

| TheAndrutza09 a răspuns:

Cred ca puteri supranaturale e cam mult zis. Totul ține în general de energii, dacă vei vrea să te informezi despre o să descoperi chestii foarte interesante și vei putea face și anumite chestii. E foarte tare dar și destul de greu.