| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa slabesc, cam pana in vara sa ajung la 50 de k.acum am 60. Aveti idee cum? As avea nevoie de un mic ajutor

2 răspunsuri:
| Pisiiii a răspuns:

Si eu mi-as dori mult dar din pacate nu am ceea ce-mi trebuie : ambitie, chef de facut sport, mancat mai putin si mai sanatos.

| soriinaa a răspuns:

Pai, in primul rand iti trebuie ambitie. Daca faci in fiecare seara abdomene, genoflexiunii, sau orice exercitii si incerci sa nu mai mananci dupa ora 6 searaa, o sa reusesti. Iti spun din propria experienta. Am reusit sa ajung la 48 de kg de la 56, deci se poate happy