| Isabellpink a întrebat:

As vrea sa slabesc cateva kilograme pentru ca am 16 ani si 56 de kg si o inaltime de 1, 60. Daca ati putea sa imi trimiteti un link cu exercitii video care v-au ajutat sa slabiti cateva kilograme. Multumesc din suflet.

2 răspunsuri:
| AddictedToLife a răspuns:

Orice fel de exercitii sunt bune, dar eu m-am gandit ca ti-ar fi de folos principiile weight watchers. Exercitiile fizice trebuie intotdeauna sustinute de o alimentatie potrivita.Aceste principii iti permit sa mananci si sa bei aproape de toate atata timp cat nu depasesti un anumit punctaj(fiecare aliment are un numar de puncte). Daca te intereseaza spune-mi adresa de mail si iti voi trimite listele cu puncte

| Bogdan_Dobos_1990 a răspuns:

Buna cel mai bine ar fi sa practici ceva cursuri de fitness profesioanel dar poti invata si acasa cateva micari care te-ar ajuta si de ce nu te-ar binedispune in timpu liber.
Ceva foarte popular si pe care multa lume il apreciaza este Zumba Fitness care este foarte energic si cu siguranta ai consuma multe calorii facand acele antrenamente+ de asta ar trebui sa ai si un oarecare regim cat de cat echilibrat si toate astea te-ar ajuta sa dai jos cateva Kg.
http://www.youtube.com/watch?v=qsSrq3HBa7A
O zi buna