| me_1960 a întrebat:

As vrea sa slabesc si tocmai am gasit aceasta dieta http://www.infoslabire.ro/......tml.Incerc sa nu ratez nicio indicatie de acolo dar eu nu as mai manca dupa ora 6, adica fara cina. Oare voi da dieta peste cap sau nu are nicio importanta? Credeti ca voi slabi?

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu poti sa faci un sport si sa mananci cata mancare vrei?straight face

| SECRETvip a răspuns:

Dietele de genul nu sunt cele mai bune,dar trebuie respectate,de asta se numesc diete,pentru ca nu mananci cum iti taie capul, dar pe faza cu sportul, miscarea nu trebuie sa lipseasca dintr-o dieta sanatoasa, altfel efectul de dupa dieta nu va fi unul tocmai placut, ci te vei ingrasa mai mult.Bea si apa multa, pentru ca ajuta foarte mult, respecta dieta asa cum scrie acolo, pentru ca daca nu ai mai tinut una, este riscant sa modifici orele si modul de a manca.In caz extrem viziteaza un nutritionism pentru rezultate mai bune.