| LoveMissCrystel a întrebat:

As vrea sa stiu, ce le place baietilor la fete?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

As fi destul de prost sa raspund la aceasta intrebare la modul general, adica sa vorbesc pentru toti baietii.
Fiecare baiat are genul lui de fata de care-i place.
Mie unul imi plac fetele mai feminine, nu galagioase, sau care se comporta necivilizat. Nu vreau ceva care sa gaseste peste tot, vreau ceva mai diferit, nu o fata ca toate celelalte.
Daca m-ai pune sa aleg o fata din 100 care seamana una cu alta, as alege-o pe cea imbracata diferit, nepasatoare de ce cred ceilalti despre ea, si care-si vede de treaba ei, intr-un cuvant, diferit.
Si lucrul cel mai important, urasc curvele, ca sa spun pe fata.
Oh, si sa fie sincera.
Mai pe scurt, sa fie diferita, sincera, nepasatoare de gandurile lumii, doar de gandurile mele, linistita, si cuminte.

1 răspuns:
| KeporLove a răspuns:

Sinceritatea, Ochi, Caracterul fizic/moral.