| Deya13 a întrebat:

As vrea sa stiu ce sa fac sa ma mai ingras... am 53 kg/13ani. Toata lumea zice ca nu trebuie sa ma ingras dar nu sunt de parere cu ei! ce "regim sa tin? adevarul e ca nu prea mananc. nu-mi place deloc. dar as face un sacrificiulaughing

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mananca multa ciocolata, gratare, chestii cu grasimi.Ai grija! Nu manca chiar in exces pentru ca kg se dau destul de greu jos.Eu am 13 ani ca si tine si am 39 de kg.Nici mie nu`mi prea place sa mananc tongue Mult noroc happy

| Elena1234456 a răspuns:

Daca nu esti de parere cu ei, inseamna ca nu ai nevoie de regim happy.

| MirelaC a răspuns:

Ce inaltime ai?thinking Daca ai peste 1. 65 m atunci stai cuminte.
La ce greutate ai vrea sa ajungi? 80 de kg?straight face

Eu am 17 ani si am 45 de kglaughing

siiii Bianca are dreptate... e greu sa slabesti.

| Kiddo_2770 a răspuns:

Eu am 15 ani si 55 kg:O
si vreau sa slabesccc!
am 1, 63

depinde si de inaltime acumthinking