| Lov3rBoy a întrebat:

As vrea sa stiu cum e la preselectiile pentru balul bobocilor, cum e dupa preselectii daca sunt acceptat, si daca ma invata ei sa dansez, costume chestii ..sa aflu cat mai multe
P.S : Sunt baiat.

3 răspunsuri:
| Villy0po a răspuns:

Cum a spus si Diiaanna depinde de organizatori. O sa aveti intrebari de cultura generala, mai multe momente, proba artistica unde trebuie sa-ti alegi ce sa faci. Depinde. Dupa bal se dau premiile la final atunci si apoi e after party in club.

| Lov3rBoy explică (pentru Villy0po):

Altceva in afara de :"depinde de organizatori"?

Orice informatie imi este de folos.

| Diiaanna a răspuns:

Depinde de organizatori, poti sa mergi sa intrebi, sunt sigura ca o sa iti spuna. Cand am organizat noi, dupa preselectii i'am invatat sa danseze pe cei care nu stiau, i'am ajutat sa isi pregateasca momentele, i'am ajutat in tot ce aveau nevoie.dar cum am spus totul depinde de organizatori.