| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca fumezi incorect tragi fumul numai in gura poti sa faci rac la gura,cum sa stiu daca fumezi corect sau nu, daca fumul se duce oina in plamini? multumesc

Răspuns Câştigător
| IIIgabytzu18Q a răspuns:

Daca nu tragi fumul in plamani faci repede cancer......pai cand il tragi in tine simti...si se observa si cand i-l dai afara.da simti

3 răspunsuri:
| adelina899 a răspuns:

Daca nu tragi in piept faci cancer in gat iar daca tragi iti faci plamanii praf big grin ( asta pe o perioada mai lunga )

| lolicik a răspuns:

Nici una nici alta nu te apuca de fumat eu vreau sa ma las si nu pot happyfi mai destept si nu te apuca o sa regreti mai tarziu happy

| AidaCR a răspuns:

Daca nu stii sa fumezi nu incerca sa inveti doar ca sa pari smecher, stiu din propria experienta big grin.