| alice_6126 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot fi reprezentator avon chiar daca am 11 ani

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Cred ca da, cunosc o fata care are la fel 11 ani si este reprezentator avon.

4 răspunsuri:
| Bubbchac a răspuns:

Nu prea cred ca poti fi reprezentant, doar sa o ajuti, nu stiu, pe mama, matusa, sau o alta ruda. tongue Cred ca esti prea mica pentru o asemenea responsabilitate.

| FlorenceVi a răspuns:

Ca sa devii reprezentant AVON trebuie sa fii majora. happy Asa ca roag-o si tu pe maica-ta sa te ajute sau o verisoara.

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Roaga pe cineva sa se inscrie el si tu faci toata trebuie

| erika13 a răspuns:

Buna sunt reprezentanta de multi ani si daca ai o cunostinta sau o ruda major/majora sa imi dai copia de buletin si o inscriu iar tu poti sa pui comenzile in locul lui/ei... poti sa faci tu comenzi pe site iar adultul scoate comenzile daca doresti astept mesaj
din ce judet esti? pa